Klubidele vastamine

Siia võiks postitada filateelia-alaseid küsimusi ja probleeme, millele kogenumatelt kommentaari soovitakse või siis häid nõuandeid, mis ka huvikaaslastel kasulik teada võiks olla
Vasta
TriinM
Postitusi: 1
Liitunud: 27.06.2010 23:01

Klubidele vastamine

Postitus Postitas TriinM » 27.06.2010 23:13

Tere head margihuvilised,
minu mure on nimelt järgmine. Kuu aega tagasi lahkus meie perekonnast minu kallis vanaisa. Vanaisa on kogunud marke pea 70.aastat.
Kogusin vanaisa asjadest kokku margiklubide lehti, mis kirjadega kaasas käivad. Neid on väga palju erinevaid ja ma tahaksin neile teada anda, et vanaisa on meie seast lahkunud ja ta ei saa enam vastu saata. Osadel lehtedel on nimed läbi kriipsutatud ja järgmistes kastides on nimed kriipsutamata. Kas peaksin sellele järgmisele inimesele selle sama klubilehe edasi saatma ja sinna juurde ka teate vanaisa lahkumisest?

Palun andke mulle nõu kuidas ma saaksin klubidele kurvast uudisest teatada. Sest kindlasti ootavad paljud margikogujad just praegu minu vanaisalt vastukirja.
Kas äkki on olemas ka webilehti, kus on erinevate maailma margiklubide kontakte? Igasugune info on mulle abiks.

Tänan teid juba ette!
Triin

Jaanus
Postitusi: 739
Liitunud: 12.10.2006 10:08
Asukoht: Luua, Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Klubidele vastamine

Postitus Postitas Jaanus » 29.09.2010 18:19

mõnele klubile (naiteks CCCC-cover collectors circuit club) võiks teatada küll, kuigi sageli on need klubid üles ehitatud üksikutest kärgedest

Vasta

Mine “Filateelia-alased küsimused, vastused ja nõuanded”