Palun abi

Siia võiks postitada filateelia-alaseid küsimusi ja probleeme, millele kogenumatelt kommentaari soovitakse või siis häid nõuandeid, mis ka huvikaaslastel kasulik teada võiks olla
Post Reply
Reno
Posts: 1
Joined: 07.03.2007 09:25
Location: Pärnumaa
Contact:

Palun abi

Post by Reno »

Ma leidsin oma vanaisa asju vaadates,tema asjade vahelt hulgaliselt nii täiesti puhtaid marke(näiteks võin tuua marke kus on Martin Luther peal) ning samuti ka mahakantud marke...ja marke millel on alles tempel peal...kuid mu küsimus oleks selline et mida ma nendega teeks,sest ise ei ole ju margikoguja...ning tglt sooviks need maha müia...aga kas keegi ostkas..seda ma ka ju ei tea...palun aidake..olen igale vastusele tänulik..seal markide hulgas on mul ka nii Konstantin Pätsi kui leniniga kujutatud marke...ning muidugi ka neid 10 jne edasi sendiseid marke...palun aidake...kas oleks mul üldse võimalus need margid maha müia...või mida ma peakisn üldse tegema...tänan
rain
Administraator
Posts: 56
Joined: 08.08.2004 12:38

Post by rain »

Natuke infot asja kohta saab lugeda nendest foorumiteemadest:
Konkreetsemalt aga soovitaks ehk läbi astuda mõnelt vahetuskohtumise ürituselt. Võtad asjad kaasa kui neid eriti palju ei ole, või kui on palju siis näidised ja ehk seal keegi ikka leidub, kes sulle asjakohast informatsiooni on valmis jagama.

Vaatasin, et asukohaks on sul Pärnumaa märgitud, Pärnu vahetuskohtumised leiavad aset:
Pärnu Filatelistide Selts

Juhatuse esimees: Jaan Moik
Postiaadress: pk 23, 80002 PÄRNU
Vahetuskohtumised toimuvad igal laupäeval kell 9 Pärnu Sütevaka Humanitaar - gümnaasiumi (Lõuna 20) ruumides
Teiste organisatsioonide ja nende vahetuskohtumiste kohta leiab infot:
http://www.filateelia.ee/org/eesti.php
Post Reply

Return to “Filateelia-alased küsimused, vastused ja nõuanded”