1. leht 1-st

Jõulud 2005

Postitatud: 07.12.2005 00:21
Postitas elmo
Tänu Juhan Tammeraidi ja Jüri Kenni lahkele kaasabile on mul võimalik tutvustada lähenevateks pühadeks valminud meenemarke ja ümbrikku:
Pilt
Pilt
Eesti Piibliseltsi veebilt
http://www.eps.ee/
Jõulumargid

Eesti Piibliselts on juba viis aastat rõõmustanud mitmeid Eesti elanikke jõulumarkidega. Nende eest peame tänama Taani Piibliseltsi, kes on kõik need aastad omapoolse toetusena meile need margid trükkinud. Koos markidega, mida on viimase viie aasta jooksul jagatud umbes 20 000 aastas, oleme andnud inimestele ka võimaluse toetada mõnda EPS-i projekti või ettevõtmist. Eestlased on hakanud tasapisi aru saama, et nemadki võivad oma annetustega piiblitööle kaasa aidata. Samasugune jõulumarkide aktsioon on kavas ka käesoleval aastal.

Jõulud 2005

Postitatud: 15.12.2005 01:18
Postitas elmo
Traditsiooniliselt valmistab jõulupühadeks meenemarke ka Eesti Muinsuskaitse Selts
http://www.muinsuskaitse.ee/
Täna jõudis Kärdlasse Elmar Ojaste poolt Rootsist saadetuna kaks poognat käesoleva aasta meenemarkidest:
Pilt
Kahjuks pole mul nende kohta rohkem midagi teada. Kes kujundas? Kui palju neid on trükitud? Kahte näidist vaadates on selge, et erinevaid müügipoognate variante on vähemalt kaks, kuid tõenäolisemalt neli või veelgi rohkem -- olenevalt mitu müügipoognat trükipoognasse kuulub.
Arvan, et huvikaaslased oleksid tänulikud, kui keegi nende meenemarkide kohta lisatevat annaks -- kas siin foorumis või filateeliauudiste listis.
Info ostuvõimaluste kohta aitaks kindlasti mõnevõrra kaasa ka nende levitamisele.

Jõulud 2005

Postitatud: 15.12.2005 14:49
Postitas elmo
Edastan Elmar Ojaste kirjutatut:
Kujundaja on Priit Herodes, EMS-i esimees, ise. Müügipoogna variante on neli.