6523 - ES2TL

Info postmarkide kohta, mis on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark
Post Reply
Kaljukits
Posts: 60
Joined: 04.11.2008 12:51
Location: Keila
Contact:

6523 - ES2TL

Post by Kaljukits »

3 poognat (kokku 60 marki).
Kiri poognal: Eesti amatöör raadiojaam ES2TL
Kujundus ja omanik: Tõnis Lall
Attachments
ES2TL 1.10.jpg
ES2TL 1.10.jpg (176.82 KiB) Viewed 5886 times
Lugupidamisega,
Tõnis
Kaljukits
Posts: 60
Joined: 04.11.2008 12:51
Location: Keila
Contact:

Re: 6523 - ES2TL

Post by Kaljukits »

Lugupidamisega,
Tõnis
Jaanus
Posts: 740
Joined: 12.10.2006 10:08
Location: Luua, Jõgevamaa
Contact:

Re: 6523 - ES2TL

Post by Jaanus »

Tere,
Selle margi panin Ostasse mina ja ma loodan, et ma ei teinud midagi valesti - korrektsuse mõttes katsin inimese nime kinni, kuna ma polnud selles Tõnisega kokku leppinud. Aga ega see raadio ole mingi salajane ettevõtmine - mark ongi tehtud raadio promomiseks. Minu Margi korjajaid on, aga mitte massiliselt - nii Tallinnas kui Tartus tean paari Minu Margi spetsialisti, lisaks paarkümmend tavalisemat korjajat. Eelmine Tõnise margi duplikaat läks mõõduka alghinnaga, nüüd seda marki tahtis vist ka keegi raadioinimene ja hind kerkis mõnikümmend eurosenti - kas on mainimisväärt? Üksikjuhtumid, kus Minu Mark on kalliks läinud, on seotud mingi populaarse teemaga - võiksin siin mainida nimesid Hitler ja Eesti Leegion. Mõnes kohas on Minu Marki kasutatud ka mingi ürituse jaoks lisaraha teenimiseks. Enamasti on Minu Margi eesmärgiks ikka mingi sündmuse või ettevõtte promomine, mingi oma eluseiga fikseerimine. Jah, on inimesi, kes teevad 1 lehe marke, siis müüvad 1-2-3-4 tk fännidele ja seejärel tõstavad ülejäänud markide hinna kahekordseks ja ootavad uusi tahtjaid. Oli ka 1 asjas osaleja, kes ise Minu Marke ei korja, aga tellis neid mitukümmend erinevat omaarust ilusa, teiste meelest viletsa kujundusega (ei vasta vähemalt arenenumale eesti maitsele) lihtsalt äritegemise eesmärgil. Minu kogus on enamus tema omasid kah olemas, aga siia Minu Margi margi listi ma neid ei pakkunud - reklaamigu ise oma kaupa.
Kaljukits
Posts: 60
Joined: 04.11.2008 12:51
Location: Keila
Contact:

Re: 6523 - ES2TL

Post by Kaljukits »

Jaanus wrote:Tere,
Selle margi panin Ostasse mina ja ma loodan, et ma ei teinud midagi valesti - korrektsuse mõttes katsin inimese nime kinni
Tere, Jaanus! Loomulikult ei teinud Sa midagi valesti. Polegi nüüd kaua seda osta.ee vaadanud, kuidas läks?
Lugupidamisega,
Tõnis
Post Reply

Return to “Minu Mark”