Eksponaadid

1. Väljapanekud väljaspool võistlust.

1.1 Žüriiliikmete klass

1. Hirvikoski, Kaarlo, Soome
Eesti lunatemplid “T”. /2 stendi/

2. Lindeblad, Jorma, Soome
Postal services during the German Occupation from September 1917 to November 21st, 1918 in, from and to Estonia. /1/

1.2 Kutsutute klass

3. Eest Rahva Muuseumi Postimuuseum
Kirjad Tallinnast … /3/

4. Cimermanis, Aivars, Läti
Postal service in Latvia 1.07.1941 – 9.05.1945. /5/

5. Kenins, Arvis, Läti
Along the roads of Latvian soldiers 1914.- 1945. /8/

6. Jonitis, Raimonds, Läti
Latvia. /8/

2. Võistlusklassid

2.1 Traditsiooniline filateelia

7. Borghoff, Hans, Saksa
Innerdeutscher Postkrieg. /3/
70 punkti, SH

8. Kokk, Kalev, Eesti
Eesti vapi väljaanne ja vigatrükid 1928. – 1940. a. /1/
65 punkti, H

9. Põld, Taavet, Eesti
Otepää 1941.a. väljaanne. /5/
83 punkti, SKH

10. Rautiainen, Petri, Soome
Finland model 1930. /8/
80 punkti, SKH

11. Saarinen, Jussi, Soome
Suomen käyttösarja malli — 1917 (model 1917 definitive issue of Finland). /5/
78 punkti, KH

12. Sairanen, Jukka, Soome
Eesti 1918 – 1940. /8/
89 punkti, K

13. Siegumfeldt, Michael, Taani
Estonia 1800 – 1940. /8/
88 punkti, K

14. Vuorivirta, Martti, Soome
Finland model 1975. /8/
81 punkti, SKH

2.2 Postiajalugu

15. Hillesum, Rene, Holland
Postmarks of Imperial St. Petersburg. /puudus näituselt/

16. Otsason, Jaan, Eesti
Tsaariaegseid postikviitungeid Eesti aladelt. /1/
67 punkti, H

17. Otsason, Jaan, Eesti
Eesti Kindralpostkomissariaadi Ostland osana (1.12.1941 – september 1944). /4/
74 punkti, SH

18. Pärn, Peeter, Eesti
Eesti Post 1991 — must venekeelne masinlisatempel. Tallinna Peapostkontori väljaanded. /1/
60 punkti, HP

19. Pärn, Peeter, Eesti
Eesti Post 1992 — must eestikeelne masinlisatempel. Tallinna Peapostkontori väljaanded. /1/
60 punkti, HP

20. Roots, Jaan, Norra
Estonia. From Swedish Province to Indenpendent State. /8/
88 punkti, K

21. Saare, Kaljula, Eesti
Erisidest kullerpostini. /5/
61 punkti, HP

22. Verho, Timo, Soome
Postal markings and cancellations of Tallinn 1711 – 1944. /8/
84 punkti, SKH

23. Linnard, Maili, Eesti
Maritime mail to and from Estonia. /5/
83 punkti, SKH

24. Cimermanis, Aivars, Läti
Latvia and Latvians in world war 1. /5/
81 punkti, SKH

25. Cimermanis, Juris, Läti
The official letters of the Courland district and the development of their. /5/
75 punkti, KH

26. Groshus, Benito, Läti
Military censorship in Latvia 1944-1949. /5/
77 punkti, KH

2.4 Temaatiline filateelia

27. Gustavsson, Per, Soome
Dawn is breaking. /1/
50 punkti, P

28. Hongisto, Heikki, Soome
Sugar in the life of mankind. /8/
86 punkti, K

29. Speksnijder, Dirk, Holland
Birth of America. /7/
90 punkti, K

2.5 Avatud klass

30. Gustavsson, Per, Soome
The story of Ilon Wikland. /1/
50 punkti, P

31. Gustavsson, Per, Soome
Vodkaturistin Tallinna. /1/
50 punkti, P

32. Söderberg, Mats, Rootsi
The map as a messenger. /5/
78 punkti, KH

2.6 Postkaart

33. Heikkinen, Matti, Soome
Tallinna — vanha keskiaikainen kaupunki. /5/
90 punkti, K

34. Ihamäki, Pauli, Soome
Eesti skaut. /5/
86 punkti, K

35. Moik, Jaan, Eesti
Haapsalu- parim puhkus ja ravi Eestis. /5/
77 punkti, KH

36. Moik, Jaan, Eesti
Pärnu — töö, puhkus, ravi. /5/
85 punkti, K

37. Pihl, Allan, Soome
Saksan laivasto vuoteen 1916. /8/
91 punkti, K

38. Liin, Helbe, Eesti
Rahvariideid Balti mere äärsetest riikidest. /1/
51 punkti, P

Kommenteerimine on suletud