AAGallery netipoe avamine

Netipoe AAGallery pakkumised (https://sites.google.com/site/aamargid/)
Post Reply
okasrebane
Posts: 869
Joined: 05.08.2011 23:55

AAGallery netipoe avamine

Post by okasrebane »

Tervitus kõigile sõpradele ja kollektsionääridele !

Head avastamist ja igaüks leidku oma ...

Kohtumiseni :

www.aagallery.eu

AAgallery
Last edited by okasrebane on 07.02.2012 20:45, edited 3 times in total.
Dunamis
Posts: 73
Joined: 02.12.2011 21:35

Re: Netipood

Post by Dunamis »

Kuidas ikka selle eesti vapi tagurpidi ületrükiga on? EMS kataloog ütleb, et see on "mõningail hinnanguil võltsing". Ma ei tahaks küll €130 välja käia margi eest, mille ehtsuses ei olda kindlad. Kas keegi oskab midagi julgustavat selles osas öelda?
Hellborn
Posts: 61
Joined: 05.07.2009 10:33

Re: Netipood

Post by Hellborn »

Eks arvamusi on mitmeid, nagu ka Rakwere või Elva ületrükidega.
>Selge on se , et sama pressiga ja samal ajal on need margid trükitud ka tagurpidi, kas poogen pandi tagurpidi pressi alla juhuslikult, meelega või heameelega, seda ajalugu vaikib.
On teada mõne margipoogna liikumine üsnagi üksikasjalikult. Kust, kes ja kuna leidis..... ja edasine käekäik.
Teatavasti esineb seda veamarki ka ümbrikul!

Lugupidamisega!
Dunamis
Posts: 73
Joined: 02.12.2011 21:35

Re: Netipood

Post by Dunamis »

See oleks ju tore küll, kui oleks 100% kindel, et tegemist ehtsa asjaga. Ma ei taha olla lugupidamatu, aga ma ei tea, kes on Kokk (signed by Kokk). On see autoriteetne isik?

Muidugi alati vist ei aita ka ekspertiis. Mäletan üht Pekka Erelti artiklit, kus ta ostis "soodsa hinnaga" eesti marke ühest Tallinna margipoest, saatis Rootsi ekspertiisi, sealt öeldi, et ehtsad ja siis tuli lõpuks ikkagi välja, et tegemist oli võltsingutega.

EMS kataloog pakub selle tagurpidi ületrüki hinnaks 1500 EEKi, mis on umbes 96 eurot. Praegu on see poes üleval 120 euroga, nii et tublisti rohkem kui kataloogihind. Ma tahaksin seda marki oma kogusse küll (kui see on tõepoolest ehtne), aga üle kataloogihinna maksta küll ei taha.
okasrebane
Posts: 869
Joined: 05.08.2011 23:55

Re: Netipood

Post by okasrebane »

See mark leidis endale uue omaniku.
Post Reply

Return to “AAGallery pakkumised”