Väärtus?

Siia võiks postitada filateelia-alaseid küsimusi ja probleeme, millele kogenumatelt kommentaari soovitakse või siis häid nõuandeid, mis ka huvikaaslastel kasulik teada võiks olla
Post Reply
Guest

Väärtus?

Post by Guest »

Mul ei ole filateeliast jm sarnasest õrna aimugi, aga tuttav tõi minu kätte mõned asjad, et tegeleksin nende müügiga, kuna tal omal võimalus puudub. Ütles mulle ka hinnad, mis minu jaoks tunduvad vägagi müstilised. Tahaksin teada, kas keegi oskaks mulle nt nõu anda, kui saadan pildid, millega täpselt tegu võiks olla ja mis on selle väärtus.

Minu käes on siis 12 Soome marki aastast 1941, ilmselt vist tegemist ühe seerija markidega, kuna kujundus sarnane, väärtused ainult teised.
6 margi peal on Mannerheim, ülejäänute peal Risto Ryti.

Siis on veel üks ilmselt 1990. aastal Helsingi ülikooli 350. aastapäevaks välja antud hõbemedaljon, ilusti ümbriku sees, kus peal ka kaks marki. Üks Helsingi ülikooli mark lahtiselt juures. Kaalult päris raske. Ümber kõvad kaaned, kus kirjas Ülikooli ajalugu.

Ja veel 3 sõjaväeteemalist telefonikaarti, kust loen välja, et neid kokku välja antud 25 000 eksemplari. kenasti kaante vahel ja kasutamata.
Päeva poole teen pildid ja siis saan näidata. Oskate ehk öelda, kes võiks nende väärtust teada?
külaline

Post by külaline »

jah et kui siin peaks mõni selline spets olema siis oleks üli tore kui ta saaks muga ühendust võtta numbril 56300598
et mul siis peris kirju valik marke
Post Reply

Return to “Filateelia-alased küsimused, vastused ja nõuanded”