alafoorumi indeks

Uudised ja info Eesti Posti uute frankeerimasinate (punaste) templite kohta
Vasta
elmo
Administraator
Postitusi: 3792
Liitunud: 08.08.2004 13:44

alafoorumi indeks

Postitus Postitas elmo » 20.01.2005 21:23

Foorumis järjestuvad teemad vastavalt hilisemale postitusele. Kuna uute templivariantide lisandumised pole sel põhjusel numbrite järjekorras, siis on mu arvates tülikas kontrollida, kas konkreetse masina kohta on juba teema olemas või pole. Selle probleemi ületamiseks tegin käsitletud masinate (registreerimisnumbrite) indeksi veebile
http://www.filateelia.ee/punased/
Vastaval numbril klikkides satub huviline vastava teema juurde foorumis.
Kas selline variant on abiks? Kommentaarid on väga teretulnud, sest seda indeksit on mõtet jätkata vaid siis, kui on kasutajaid.

Nüüd aga eelmisega seotud probleem. Seoses temaatiliste käsitlustega (näiteks Jõulud 2004) on skaneeritud ja veebi pildikataloogis olemas hulk templite pilte, mis esinevad vaid vastaval temaatilisel lehel, kuid mille puhul eraldi teemat vastavale numbrile tehtud pole. Kas need peaks tegema? See poleks eriti keeruline teha, kuid kasvataks teemade arvu alafoorumis tuntavalt. Samas annaks see võimaluse veebilehe indeksilt teha viited kõigile masinatele, mida foorumis juba käsitletud -- kasvõi ainult seetõttu, et seal pühadeklišeed on pruugitud. Ka sel teemal ootan huvikaaslastelt tagasisidet.

Vaido
Postitusi: 142
Liitunud: 19.08.2004 02:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: alafoorumi indeks

Postitus Postitas Vaido » 28.01.2005 00:01

elmo kirjutas:Kas selline variant on abiks? Kommentaarid on väga teretulnud, sest seda indeksit on mõtet jätkata vaid siis, kui on kasutajaid.
Abiks kindlasti!
Pigem küsimus, et kuidas seda indeksit kasutajatele foorumis esile tuua... aga ega vist juhukülalised siia satuvad harva:-( ... nii et siis on lihtsalt vaja alustada otsingut sellelt indeksi lehe pealt:-)

Mul juba endal tekkis vahepeal probleem, et kuidas lehtede arvu juures (mida hetkel ainult 1-2) kontrollida, kas mingit numbri kohta on juba teema olemas või mitte... veebilehitseja *Find* sai siis abiks võetud...

Jõulu- ja muude ajutiste klišeede kohta ei oska küll nii kindlalt väita, sest need on siiski ühes kindlas kohas paigas ja siis saab sealt juba vastava numbri järgi otsida... iga numbri kohta uue teema loomine on vist natuke tüütum... pigem lisada edaspidi indeksisse viide selle ja teiste sarnaste teemade kohta eraldi...

elmo
Administraator
Postitusi: 3792
Liitunud: 08.08.2004 13:44

Re: alafoorumi indeks

Postitus Postitas elmo » 15.02.2005 20:50

elmo kirjutas: tegin käsitletud masinate (registreerimisnumbrite) indeksi veebile
http://www.filateelia.ee/punased/
Vastaval numbril klikkides satub huviline vastava teema juurde foorumis.

Konsultatsioonid kaaskogujatega julgustasid mind indeksi lõpuni tegema, mis tähendas suurt hulka postitusi. Edaspidi katsun uued viited eelpool nimetatud veebilehele jooksvalt lisada. Pisemad viivitused on muidugi võimalikud.

Vasta

Mine