lagunemised

Uudised ja info Eesti Posti uute frankeerimasinate (punaste) templite kohta
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

lagunemised

Post by elmo »

Ago Papp kirjutas:
Küll arvan, et lagunemisest peaks informeerima. Asutus, kui ta ei taha jätkata ilma logota, tellib uue logo, mis võib olla sarnane, aga ka erinev. Praegune salvestustehnika võib säilitada üks-ühese jäljendi aga siiski on see teine. Kas see vajab fikseerimist -- minu arvates peaks.

Kutsun üles kaaskogujaid sel teemal sõna võtma. Kui mahti saan otsin ka sobiva pildiseeria selle küsimuse illustreerimiseks.

Minu arvates on teema aktuaalne ning küsimusele, kas lagunevate klišeede info fikseerimist vajab, võib kindlasti vastata, et vajab.

Minu jaoks hakkavad küsimused selle koha pealt, et kuidas seda teha. Kas võiks piirduda vaid protsessi alguse ja lõpu fikseerimisega või peaks ka vaheetappe fikseerima?

Palun julgesti avaldada arvamust!
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

lagunemised

Post by elmo »

Pearu Volk kirjutas mulle täna:
580011 H5 1 19.12.04 (klishee vigane, viimases reas ainult 15058 TALL). Kahjuks ei ole mul skännerit käepärast.

Tegin selle kuupäevaga tabelisse eraldi rea. Kas ikka õigustatult? Ootaks siiski huviliste kommentaare selles asjas, et miskit seisukohta kujundada ...
kalle
Posts: 126
Joined: 17.09.2004 16:50
Location: Valga

Post by kalle »

Saadan ka ühe kõrvalklišee "eluloo". Tabelis vist ei ole mõtet iga tähe puudumist uue reaga tähistada, kuigi viimastel Exceli tabelitel ridade piirangut praktiliselt pole. Ilmselt on sellisel juhul sobilik rida: sama, erineval määral lagunenud. Kui edaspidi andmebaase ka piltidega täiendada saab, küll siis jõuab ka täpsemalt kommenteerida.

Lugu ise järgmine:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Samasugused rasked saatused on ka Pärnu Politseiprefektuuri masinal 240027/1 ja Krediidipanga masinal 260020/1. Viimases on küll rikutud rida ekslikult 260020/2a tähistatud.
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

Re: lagunemised

Post by elmo »

Pearu Volk kirjutas mulle täna:
580011 H5 1 19.12.04 (klishee vigane, viimases reas ainult 15058 TALL). Kahjuks ei ole mul skännerit käepärast.
Pearu saatis pildi seisuga 29.04.2005 ning ma tegin foorumisse sellele masinale pühendatud omaette teema
viewtopic.php?t=180
Post Reply

Return to “punased frankeerimismasinate templid”