5599 - Konverents „Eesti Post kvaliteediteel”

Info postmarkide kohta, mis on valminud kasutades Eesti Posti teenust Minu Mark
Post Reply
elmo
Administraator
Posts: 4299
Joined: 08.08.2004 13:44

5599 - Konverents „Eesti Post kvaliteediteel”

Post by elmo »

Eesti Post on valmistanud Minu Margi
Image
ja postkaardi.
Image

Kujundaja on Maarja Kotkas

Selgituseks uudis Eesti Posti veebilt
http://www.post.ee/?id=9501
11. november 2010 - Konverents „Eesti Post kvaliteediteel”

Homme, 12. novembril tähistab postiettevõte oma 92. sünnipäeva konverentsiga „Eesti Post kvaliteediteel”.

„Eesti Postis on juba traditsiooniks saanud konverentsid, millega tähistame ettevõtte sünnipäeva. Eelmise aasta konverents „Eesti Post muutuvas ajas“ võeti vastu väga positiivselt ja see näitas, et erinevatel organisatsioonidel ning avalikkusel on huvi postiteemadel diskuteerida. Tänavune konverents on suunanud meie töötajatele, mis on 2010. aasta arenguid arvestades oodatud ja vajalik. Konverents annab ülevaate ettevõtte tegemistest ja valitud suundadest,” ütles juhatuse liige Ahti Kallaste.

Rohkem kui 90 tegevusaasta jooksul on Eesti Post kasvanud üheks suurimaks ettevõtteks, omades laia teenindusvõrku üle Eesti.

„Seekordsel konverentsil keskendume eelkõige posti- ja logistikavaldkonna kvaliteedile. Konverentsile ootame ligikaudu 400 osalejat,“ lisas Kallaste.

Konverentsil esinevad sõnavõttudega Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas, Eesti Posti nõukogu esimees Meelis Atonen, juhatuse liikmed ja divisjonide juhid. Väljastpoolt on kutsutud esinema Ajakirjade Kirjastuse juhatuse liige Mart Luik, Tallinna Loomaaia zooloog Aleksei Turovski ja mitmed teised.

12. novembril teeb oma esimese etteaste ka Eesti Posti segakoor, keda juhatab dirigent Janne Fridolin.

Ajakirjanikud on oodatud konverentsile Swiss?tel Tallinna konverentsikeskusesse (Tornimäe 3) 12. novembril alates kell 10.30.
Post Reply

Return to “Minu Mark”