margikoguke

Siia võiksid huvilised paigutada oma filateeliaga seotud müügipakkumised
Vasta
tsepuhaa

margikoguke

Postitus Postitas tsepuhaa » 01.07.2005 14:34

mul on igavene hunnik marke...ma ei oska nendega midagi peale hakata
äkki mõni aus inimene tuleb vaatab kas seal midagi värtuslikku on ?
palun huvilised kontakteeruge peeter@koffer.ee

Vaido
Kontakt:

Re: margikoguke

Postitus Postitas Vaido » 02.07.2005 00:17

tsepuhaa kirjutas:mul on igavene hunnik marke...ma ei oska nendega midagi peale hakata
äkki mõni aus inimene tuleb vaatab kas seal midagi värtuslikku on ?
palun huvilised kontakteeruge peeter@koffer.ee
Väga hea küsimus, millele on raske konkreetselt vastata...

Edaspidiseks teistele soovitaks siiski kirja panna mingi info või ajajärk(Tsaari-Vene, EW, NSVL, EV, jne.) kogu/markide kohta ja võimaluse korral ka lisada mõni pildinäide ehk viide... ümbrikel-postkaartidel olevaid marke ei maksaks ka kohe rebima-lõikama-leotama hakata...

Kuna markide asukoht pole määratletud, siis on raske ka midagi lubada-soovitada... soovitaks külastada mõnda lähemaltoimuvat kogujate kokkutulekut ja seal ühe, teise ja kolmanda arvamust küsida... enamasti müüakse ühe hinnaga ja ostetakse ikka odavamalt, nii et ainult ühe müüja müügihindade järgi orienteerumine ei pruugi abiks olla...

Tartus soovitaks nõu küsida ja läbi astuda Ivo juurest Laial tänaval, sest rohkem puht filateeliakauplusi rohkem polegi... võimalus, et selles margikogukeses midagi väga haruldast ja kallist leidub, on muidugi väike, aga alati tasub mõnele spetsialistile näidata... võib ka muidugi kohe mõnele nooremale huvilisele ära kinkida, kellel avastamis- ja leidmisrõõmu sellevõrra rohkem:-)

Ära vista selliseid asju ei maksa... Pärnus Henno Sepp on aastaid noorte filatelistidega tegelenud ja igasugu toetus ka markide näol teretulnud...
Henno Sepp
Mai 57-65
8022 Pärnu

Huvilisi leidub alati, aga küsimus on selle õige leidmine:-)

Vasta

Mine