vlogo.gif (353 bytes) DAGO 2007
../bullet.gif (81 bytes) Avaleht
../bullet.gif (81 bytes) Näitused 1987-2007
../bullet.gif (81 bytes) Abiks osalejale
bulleta.gif (81 bytes) Mõttevahetusõhtu
../bullet.gif (81 bytes) Statistika
   
   
 
 
 
   
 
   

Mõttevahetus Hotell Sõnajala külalistemajas 17.11.2007

Lisaks filatelistidele osalevad Eesti Postimuuseumi ja Eesti Postmargi esindused.

Kuna Hiiumaa on saar, siis sõltuvad siin korraldatavad üritused laevade sõidugraafikust. Teeme ettepaneku sõita Hiiumaale Rohukülast kell 10:30 väljuva parvlaevaga. Selle laevaga tuleb Hiiumaale ka Tallinnast kell 8:00 väljuv buss. Ajaga säästvalt ümber käies on võimalik enne kella 13:00 jõuda Kärdla postkontori ning seal üle vaadata Hiiu Kogujate Seltsi kaks näitustendi.

Kuni kella 14-ni. on võimalus Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas vaadata näitusi "Fotograaf Nikolai Königsfesti (1872-1949) jälgedes" (loe lähemalt Kadi Laidi Hiiu Lehe artiklist) ja Eesti Panga Muuseumi näitust "Oma riik, oma raha: Eesti raha lugu"

Käesoleval aastal avas Hiiumaa Militaarajalooselts Tahkunas Hiiumaa Militaarmuuseumi. Pakume võimalust tutvuda muuseumiga ning huvi ning sobiva ilma korral jõuab midagi ka Hiiumaa kaitserajatistest näha.

Külalistel on võimalus saabuda Hiiumaale ka Rohukülast kell 14:30 väljuva laevaga, mis tähendab seda, et militaarne Tahkuna jääb sedakorda üle vaatamata, kuid jõuab parajasti Hotell Sõnajala külalistemajas kell 17:00 algavale mõttevahetusele.

Kava on veel täpsustamisel, kuid kindlasti tuleb juttu järgmistel teemadel:

  • Eesti Postimuuseumi ja filatelistide koostöö aktuaalseid probleeme (artikliviidete andmebaas, viki.filateelia.ee jne)
  • Filatelistide ettevõtmistest Eesti Posti ja Eesti postmargi 90 aasta juubeli puhul..

Kuna laupäeval on viimane laev Heltermaalt Rohuküla poole õige varakult väljunud, siis tuleb vähemalt üheks ööks Hiiumaale jääda. Esimene (ja mitte viimane) võimalus mandrile tagasi pääseda on pühapäeva hommikul Heltermaalt kell 8:30 väljuva laevaga. Ööbida saab Hotell Sõnajala külalistemajas või Kärdla vanas postimajas asuvas AS Eesti Post Kärdla Hostelis või mõnes teises majutusasutuses, vaata ...

Mõned olulised näpunäited:

  • broneerige võimalikult kiiresti parvlaeva piletid
  • ööbimispaikadega nii kiire pole, kuid mõistlik on needki kohe omale reserveerida ( Hotell Sõnajala külalistemaja ja AS Eesti Post Kärdla Hostel)
  • kõik laabub paremini, kui korraldajail on ülevaade külaliste arvust ja saabumise ajast hiljemalt 15.11.2007 hommikul, vaata Elmo Viigipuu kontktandmed allpool

Tere tulemast Hiiumaale ja Kärdlasse!

xxx

Lisainfo saamiseks pöördu Elmo Viigipuu poole e-posti aadressil elmo@hot.ee või telefonil 463 1313.

 

Elmo ja Rain Viigipuu Kärdla, 2007